Tematyofirmach.info.pl

Tematy o firmach - kupować czy może nie...

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Druk wizytówek, oferta ??

Strona główna > Elektronika > Drukarki > Druk wizytówek, oferta ??

Druk wizytówek, oferta ??

21.09.2015 00:10:19 

Cześć. Orientujecie się może, czy lakier UV można samodzielnie nałożyć na jakiekolwiek dokumenty?

21.09.2015 00:49:59 

Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

22.09.2015 12:48:22 

To już zależy od ciebie, jaki projekt na wizytówki kaszerowane sobie wymyślisz. Możesz zdecydować się na różnokolorowe warstwy. Robiłem tak już kilka razy i prezentują się one bombowo. Ostatnio jednak pomieszaliśmy rodzaje papierów z jednej strony kreda, z drugiej natomiast błyszczący papier.

23.09.2015 10:36:14 

Zdecydowanie polecam druk wizytówek poprzez firmę http://letterpress.gigantynablogu.info.pl posiadają oni bowiem wysokiej jakości sprzętem i mają sporo doświadczenia.

24.09.2015 23:16:20 

To już zależy od ciebie, jaki projekt na wizytówki kaszerowane sobie wymyślisz. Możesz zdecydować się na różnokolorowe powłoki. Robiłem tak już kilka razy i prezentują się one bombowo. Ostatnio jednak pomieszaliśmy rodzaje papierów z jednej strony kreda, z drugiej lecz błyszczący papier.

25.09.2015 19:27:32 

Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

Ostatnio dodane posty

Wydaję mi się, że jeszcze ktoś wykonuje naprawy drukarek we Wrocławiu. A nie możesz kupić nowej? Opłaca Ci się oddawać starą drukarkę do naprawy? Mi by się nie chciało bawić w takie rzeczy, kiedy w sklepach drukarki można kupić za 200 złotych.

Drukarki HP są świetne, zatem jej nie wyrzucaj. Odnajdź porządny serwis drukarek HP we Wrocławiu i niech panowie, spróbują Ci ją naprawić.

Powiem ci, że serwis drukarek we Wrocławiu może naprawić Ci sprzęt za groszę. Elementy zastępcze do drukarek nie są niezmiernie kosztowne. Lepiej naprawić taką drukarkę, niż kupować nową, która i tak niedługo się popsuje. Wcześniej drukarki były o sporo lepszej jakości.

© Copyright Tematyofirmach.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.