Tematyofirmach.info.pl

Tematy o firmach - kupować czy może nie...

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Polecicie mi domowe obiady przez telefon ?

Strona główna > Firmy w Polsce > Kucharka > Polecicie mi domowe obiady przez telefon ?

Polecicie mi domowe obiady przez telefon ?

03.03.2016 00:10:22 

Witam serdecznie, jak zamawiacie gdzieś we wrocławiu domowe obiady na telefon i smakują wam i nie jest drogo, to napiszcie. Pozdrawiam i dziękuję naturalnie:)

03.03.2016 23:39:37 

Są i rybka, pulpeciki, zupki, schabowy nasz kochany po prostu domowe obiady. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć jedno, jest potrzeba to się zamawia, a jak jest się głodnym to wszystko smakuje. Mnie najbardziej odpowiada we wrocławiu też właśnie ta knajpka.

04.03.2016 07:27:49 

Nigdy nie korzystałam z obiadów domowych na telefon, lecz w końcu musiała być ten pierwszy raz i okazało się, iż wcale nie jest tak źle jak niektórzy mówią. Jak dla mnie to całkiem smaczne jedzenie, tylko porcje za gigantyczne.

05.03.2016 20:02:31 

Moja córka korzysta i zamawia u nich domowe obiady na telefon i sobie chwali, podobno wciąż zmienia im się na doskonalsze menu. Więc pewnie jest smacznie, albowiem ona jest wybredna i nie do końca w domu wszystko jadła ze smakiem.

06.03.2016 11:38:47 

Polecam to miejsce http://bardomowy.com. Mam nadzieję, iż i wam posmakują te obiady domowe na dowóz. Niezmiernie szybko realizują zamówienia, a poza tym można u nich zamówić sobie na stałe obiady np. do pracy. Pożądane byłoby zajrzeć na stronkę, polecam przede wszystkim tym, którzy lubią polską kuchnię, natomiast mają też różne;)

07.03.2016 19:14:38 

Super pysznie i domowo. Tak właśnie jest w tym miejscu we wrocławiu. Mają obiady domowe na telefon więc w każdej chwili możesz zadzwonić, nawet wieczorem, polecam, mnie bardzo smakuje.

09.03.2016 23:45:10 

No też uważam za słuszne domowe obiady na dowóz, do końca nie byłam do nich przekonana, jednak już jestem po swoim pierwszym razie, więc mogę się wypowiedzieć, iż jest smacznie i można korzystać :) Polecam i pozdrawiam.

10.03.2016 22:39:55 

Moi znajomi niezwykle często zamawiają sobie domowe obiady na telefon. Podobno można zamówić sobie taki pakiet na jakiś okres wtedy wychodzi jeszcze taniej. Z tego co słyszałam takie obiady nie są złe, ani drogo to nie wychodzi. Być może kiedyś też będę musiała sięgnąć :)

Ostatnio dodane posty

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest najlepsza pizzeria w Żarach to możesz zamówić pizze z każdego lokalu i samemu sprawdzić, jaka najbardziej przypadła Ci do gustu. Wysajde mi się, że jest to najlpesze rozwiązanie.

Jeśli chcesz wiedzieć, która jest najlepsza pizzeria w Żarach to możesz zamówić pizze z każdego lokalu i samemu sprawdzić, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Wysajde mi się, że jest to najlpesze rozwiązanie.

Jak dla mnie najlpeszą pizza jest ta, która jest bardzo zbliżona do włoskich smaków. Nie wiem, czy pizza w Żarach wykonywana jest z podobnych składników, musiałbym to sprawdzić.

© Copyright Tematyofirmach.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.