Tematyofirmach.info.pl

Tematy o firmach - kupować czy może nie...

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

Noclegi nad morzem

Strona główna > Turystyka a sport > Noclegi > Noclegi nad morzem

Noclegi nad morzem

13.12.2016 00:30:11 

Witam Państwa, ostatnio przeszedłem na emeryturę :) Chciałbym zabrać żonę na długo oczekiwane wakacje. Jestem osobą starej daty i nie bardzo umiem wyszukiwać hotele. Nie bardzo wiem, co jest teraz na tzw. topie. Być może Państwo podzielicie się doświadczeniami związanymi z wyborem hotelu nad morzem, koniecznie z perspektywą dobrego wypoczynku dla seniora. Jeżeli chodzi o koszty to nie grają w tym przypadku roli. Dziękuję z góry za Państwa udział w dyskusji i pozdrawiam serdecznie.

13.12.2016 18:44:17 

Zapisz się do newsletterów hoteli, na Facebooka, na Google+, dawaj pozytywne recenzje. W ten sposób dostałem wiele razy od menedżera hotelu pokaźny rabat.

14.12.2016 14:19:30 

U mnie zawsze się sprawdza, że najlepszy hotel ma najwięcej atrakcji. Czasami warto też zainteresować się wynajmem większego domku przy hotelu. Dzięki temu masz nieco tańszy pobyt, a przy okazji możesz korzystać ze wszystkich atrakcji hotelowych.

15.12.2016 06:36:47 

Dobrze, jeżeli przed pobytem w hotelu możesz sprawdzić dotychczasową księgę gości. Uważaj też na zbyt duże zaliczki. Niektóre dziwne pensjonaty tego żądają.

16.12.2016 10:08:08 

Z koleżankami byłam na turnusie SPA (odchudzanie, odmładzanie, pełen relaks, indywidualny coaching żywieniowy i nie tylko, masaże) w hotelu Imperiall.pl . Miejscowości nie znałam do tej pory. Hotel działa w Sianożętach. Sąsiedztwo Kołobrzegu ogólnie. W każdym razie ze SPA i basenów praktycznie nie wychodziliśmy. Spróbowałam również terapii w komorze, która dotleniała organizm. Coś niesamowitego, jak dobrze się człowiek po takiej sesji czuje. Jakbym odzyskała kilka lat życia. Sporo przesiadywałyśmy również w barze i na plaży. Naprawdę dobre alkohole i hotel nie zatrudnia barmanów z przypadku :) Jeżeli chodzi o pokoje to standard luksusowy. Nie żałowałyśmy sobie. Ogólnie polecałabym hotel dla kobiet i dla rodzin. Dzieci mają tam co robić niezależnie od pogody :)

17.12.2016 09:54:40 

Najlepiej wyślij zapytanie do hotelu odnośnie wymaganych warunków pobytu. Bardzo często obsługa jest w stanie przygotować fajny pakiet, bardziej indywidualny.

18.12.2016 22:58:22 

Wiem, że nadmorskie hotele specjalizują się często w rehabilitacji, mają zaplecze SPA, kosmetyczki, nawet coachów związanych z odchudzaniem i treningiem personalnym. Może to dobry pomysł na wypoczynek?

19.12.2016 22:45:15 

Dla rodziny zalecam hotele z całodobowym monitoringiem i z ogarniętymi ochroniarzami.

20.12.2016 16:09:39 

Ustronie Morskie, Sianożęty, Kołobrzeg i okolice. Jeżeli chodzi o pobyt nad morzem to wyłącznie te miejscowości. Maksymalnie czyste plaże, nie ma wiochy :)

21.12.2016 23:40:01 

Sianożęty to świetna miejscowość wypoczynkowa nad morzem. Czysto, spokojnie i ta szeroka plaża. Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Może to ciekawy kierunek?

Ostatnio dodane posty

Tak, byłem niedawno w Albanii i wynająłem apartament w Durres. Muszę powiedzieć, że byłem mile zaskoczony. Ceny były bardzo przystępne, a apartament był czysty i wygodny.

Ja natknąłem się na ofertę tanich apartamentów w Albanii i muszę powiedzieć, iż byłem pod wrażeniem. Choć jeszcze nie wynajmowałem, to na pewno warto zobaczyć, które mają opcje!

Ja polecam zwrócić spostrzeżenie na apartamenty w Durres. To słynna destynacja turystyczna z dużą ilością atrakcji w pobliżu. Można odszukać sporo tanich opcji, które są blisko plaży.

© Copyright Tematyofirmach.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.